top of page

Lietuvos turizmo asociacija aktyviai teikia komentarus, formuoja poziciją bei teikia įžvalgas turizmo sektoriui aktualiomis temomis.

LTA žiniasklaidoje

Turizmo sektoriuje – nesibaigianti krizė: tikisi, kad valdžia išgirs 

Po pandeminio sąstingio pernai Lietuvoje buvo kone turistų antplūdis. Tačiau ekspertai sako, kad ši statistika yra apgaulinga. Anot atstovų, atvykstamojo turizmo įmonės susiduria su iššūkiais ir sunkumais, vykdant savo veiklą. Plačiau.

Lietuviai iš anksto planuoja vasaros sezono keliones – kelionių parduota 2 kartus daugiau nei pernai
 

Šiais metais gyventojai iš anksto suskubo planuoti vasaros sezono keliones. Tai patvirtina ir virtualios kelionių mugės rezultatai – kelionių parduota 2 kartus daugiau nei praėjusiais metais. Plačiau.

Per NATO viršūnių susitikimą liepos 11–12 dienomis atskristi ar išskristi iš Vilniaus nepavyks – tomis dienomis bus draudžiami visi skrydžiai. Oro uostas skaičiuoja, kad tai paveiks apie šimtą skrydžių. Kelionių organizatoriai žada jų neatšaukti – keisti datas ar oro uostą. Skrydžiai tomis dienomis gali vėluoti ir kituose šalies oro uostuose. Plačiau

Aibė ribojimų per NATO susitikimą Vilniuje: kaip keisis oro uostų darbas?

Turizmo asociacijos vadovė: karščio bangos nekeičia lietuvių noro atostogauti Graikijoje ar Turkijoje

Nors Graikiją ir Turkiją kamuoja sausros ir karščio bangos, o liepos viduryje dalis Graikijos kurortų turėjo būti evakuojami dėl gaisrų, Lietuvos turizmo asociacijos (LTA) vadovė Milda Plepytė-Rainienė teigia, kad šylančio klimato pasekmės nekeičia lietuvių įpročio atostogauti Pietų Europoje. Anot jos, sunku pasakyti, kokie veiksniai ar pokyčiai galėtų šį regioną paversti nepatraukliu lietuviams. Plačiau.

bottom of page