LT | EN

Projektai

image

Draugai

imageLTA narių Top 5

image

image

image

image

image

Renginiai

Kaziuko mugė 2016

Kaziuko mugė -  vilniečių ir miesto svečių itin laukiamas renginys, kuris kasmet pritraukia daugybę turistų, įvyks kovo 4-6 d. Vilniaus senamiestyje. Tai pats geriausias renginys kuriame susipina vietinių bendruomenių puoselėjamos tradicijos, amatai, folkloras ir nacionalinė virtuvė, kurie motyvuoja atvykti turistus ir suteikia jiems galimybę artimiau pažinti šalį, jos gyventojus, ir kartu prideda išskirtinumo.

Daugiau informacijos apie Kaziuko mugę rasite čia.

Paroda - kontaktų mugė Convene 2016

2016 m. vasario 10 – 11 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO įvyko jau ketvirtą kartą organizuojama paroda-kontaktų mugė CONVENE. Mugė skirta Baltijos jūros regiono konferencijų turizmo verslo atstovams. Pagrindinis edukacinės programos dėmesys- neformalaus bendravimo galimybėms. 

Turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda - "Adventur 2016"

Sausio 22 - 24 dienomis "Litexpo" parodų rūmuose vyko vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje - "Adventur". Šių metų paroda tapo rekordinė ne tik dalyvių  skaičiumi, sulaukėme 230 turizmo bendrovių, bet ir lankytojų srautu, parodoje apsilankė daugiau nei 24500 lankytojų. Vienas svarbiausių šių metų parodos akcentų - miestų turizmas. Jo sėkmės formulės aptartos Miestų formume į kurį susirinko kiek daugiau nei 250 klausytojų. Formume buvo kalbėta apie tai, jog miestai turėtų stiprinti savo e-rinkodarą, naujienų srautus internetinėse svetainėse ir žinoma, nepamiršti pasidalinti artimiausių planuojamų renginių informacija. Ypač didelis dėmesys skirtas miestų bendradarbiavimui, aptarta, kaip efektyviai išnaudoti miestų geografinius, istorinius išteklius didinant atvykstančių keliautojų srautus. Parodos simbolis - FAI Pasaulio moterų karšto oro balionių čempionatas vyksiantis Birštone. Tai unikalus renginys, kuris į mūsų šalį sukvies geriausias pasaulio pilotes, svečius ir turistus iš įvairių pasaulio šalių. 

 

IV Lietuvos turizmo forumas

2015m.  spalio 29 d. Vilniuje vyko IV Lietuvos turizmo forumas "Lietuvos turizmas: sukaupta patirtis, esamieji iššūkiai ir ateities prioritetai" aptarta Lietuvos turizmo sektoriaus dinamika, pasaulio turistus dominantys turizmo produktai bei turizmo įtaka Lietuvos ekonomikai. Forumo metu šalies turizmo sektoriaus atstovai ir svečiai iš užsienio valstybių diskutavo, kaip keitėsi mūsų šalies turizmo prioritetai, kokią įtaką turizmui daro skaitmeninių technologijų pažanga, euro įvedimas bei kokių permainų galime tikėtis ateityje.