LT | EN

Projektai

image

Draugai

imageLTA narių Top 5

image

image

image

image

image

ADVENTUR 2016

"Ateik pasiruošęs" - ADVENTUR 2016 sausio 22-24 dienomis!

ADVENTUR – vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. Parodoje galėjote rasti visus sėkmingo turizmo verslo elementus: gausius atostogoms ir poilsiui neabejingų lankytojų srautus, galimybes užmegzti verslo kontaktus, susirasti verslo partnerių. Parodoje ADVENTUR 2016 dalyvavo 230 turizmo bendrovių, kurios pristatė net 37 pasaulio šalis: Andorą, Australiją, Austriją, Baltarusiją, Braziliją, Bulgariją, Čekiją, Egiptą, Estiją, Filipinus, Graikiją, Gruziją, Indoneziją, Ispaniją, Italiją, Izraelį, Japoniją, JAV, Jungtinius Arabų Emyratus, Kiniją, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Lietuvą, Malaiziją, Maroką, Portugaliją, Rumuniją, Seišelių salas, Slovakiją, Slovėniją, Šri Lanką, Šveicariją, Tailandą, Turkiją, Ukrainą, Vengriją

ADVENTUR 2016 tema Miestų turizmas

Lietuvos miestai dėl atvykstančių turistų konkuruoja ne tik tarpusavyje, bet ir su artimiausiomis kaimyninėmis šalimis. Kiekvienas Lietuvos miestas yra išskirtinis, turintis savitą istoriją, kultūrą, tradicijas, lankomus objektus. ADVENTUR paroda siūlė puikią galimybę, pristatyti savo krašto turizmą ne tik Lietuvos rinkai, bet ir užsienio dalyviams ir svečiams.

Parodos akcentas - FAI Pasaulio moterų karšto oro balionų čempionatas, 2016 metais vyksiantis Birštone.  Tai unikalus renginys, kuris į mūsų šalį sukvies geriausias pasaulio pilotes, svečius ir turistus iš įvairių pasaulio šalių.

Miestų Forumas - 2016 m. sausio 22 d. miestų merai, turizmo ir rinkodaros profesionalai rinkosi į kasmetinį forumą. Eskspertai atskleidė ženklodaros, patrauklumo ir unikalaus įvaizdžio formulę. Kiekvienas dalyvis turėjo galimybę įsitraukti į diskusiją ir padėti, savo miestui, tapti traukos centru ne tik užseniečiams bet ir patiems lietuviams.