LT | EN

Projektai

image

Draugai

imageLTA narių Top 5

image

image

image

image

image

ADVENTUR 2014


Suplanuok savo atostogas čia!

Sausio 24-26 d. kvietėme Jus visus sudalyvauti kupinoje šypsenų, nuolaidų ir įspūdžių turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje - ADVENTUR. 

Tris dienas vykusiame renginyje galėjote susipažinti su dalyviais iš Lietuvos ir užsienio šalių: Baltarusijos, Čekijos, Estijos, Indonezijos, Irano, Jungtinių Arabų Emyratų, Kinijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Sicilijos, Slovakijos, Tailando, Tuniso. 

Parodos 3 salėje  buvo galima pamatyti dar nepažintą Lietuvos pusę. Lietuvoje yra daug laisvalaikiui, poilsiui, pramogoms skirtų vietų, kurių dar tikrai nespėjote aplankyti. Parodoje buvo pristatomos vietos, kuriose privalote apsilankyti 2014 metais.

5 salėje - "Atrask Pasaulį". Jūsų dėmesį kaustė egzotiškų šalių prisistatymai, kaimyninių šalių svetingumas ir ypatingi pasiūlymai poilsinėms ir pažintinėms kelionėms į visas šias šalis. 

Svečiai išbandė įvairias laisvalaikio leidimo galimybes 4 salėje. Kovos menai, gatvės, Tribal šokiai, jėgos aitvarai, snieglentės ir daugybė kitų pramogų buvo pristatyti renginyje ADVENTUR 2014.

 

Daugiau informacijos: http://www.litexpo.lt/lt/event/29/show